niedziela, 27 listopada 2016

Gold In The Dark

Oto paznokcie w mroczniejszym wydaniu. Czarny lakier ze złotymi drobinkami plus matowy top coat dały elegancki efekt. 


czwartek, 24 listopada 2016

Golden Rose WOW! 94

Dziś ponownie przedstawię Wam lakier Golden Rose z serii WOW!. Tym razem w klasycznym i spokojnym odcieniu nude :)

niedziela, 20 listopada 2016

The Four Feathers Of Love

Wprost z neonowego różu zmieniłam kolor na dość spokojny pomarańcz. Wreszcie zdecydowałam się wykorzystać piórkowe naklejki wodne. Uważam, że całość prezentuje się całkiem fajnie ;)

czwartek, 17 listopada 2016

niedziela, 13 listopada 2016

Life in plastic, it's fantastic

Paznokcie kompletnie nie w moim guście. Nie wiem co mi przyszło do głowy, żeby zdecydować się na taki dobór kolorów... Czuję się jak taka plastikowa dziewczyna xD Przez najbliższe 3 dni będę unikać patrzenia na swoje paznokcie :D 

czwartek, 10 listopada 2016

Lovely Classic Nail Polish nr 97

Fiolet zdecydowanie nie należy do moich ulubionych kolorów, ale stwierdziłam, że jakiś ciemny i chłodny odcień wypadałoby mieć w swojej kolekcji. Padło na lakier marki Lovely. Niestety...

poniedziałek, 7 listopada 2016

My purple dreams

Hej :)
Na moich paznokciach zagościł fiolet. Przyznam się, że nie należy on do moich ulubionych kolorów, ale w tym odcieniu zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Z braku czasu nie zdecydowałam się na żadno skomplikowane zdobienie. Na lakier bazowy nałożyłam jedynie brokat. Sam lakier chyba trochę stracił na swoim uroku. Mogłam poprzestać na 2 czy 3 paznokciach. 
Zresztą efekt oceńcie sami :)

piątek, 4 listopada 2016

Paznokcie twarde i lśniące jak diament - Eveline Nail Therapy Professional


Dziś krótka recenzja odżywki do paznokci, którą pewnie wszyscy dobrze znają. Wprawdzie sławniejsza jest wersja 8w1, ale na temat tej można także znaleźć wiele opinii. Zarówno tych złych jak i dobrych. Po ukończeniu 3 buteleczki postanowiłam, że i ja dorzucę o niej swoje trzy grosze.