poniedziałek, 31 października 2016

FREEDOM Pro ImPact Nails Pro Rouges 433

Hej :) 
Po bardzo długim czasie na moich paznokciach pojawiła się czerwień. Ma ona w sobie różowe tony co bardzo mi się spodobało i od razu stwierdziłam, że taki kolor też musi znaleźć się w mojej kolekcji. Kolejną rzeczą przemawiającą na korzyść tego lakieru była cena - 3 zł, kupiony w Pepco. Pierwszy raz spotkałam się z tą marką.
 O tym jak lakier się sprawuje na paznokciach przeczytacie poniżej :)

wtorek, 25 października 2016

Liebster Blog Award

Przyznaję się bez bicia, że nie przepadam za tego typu zabawami :P Ale cóż stało się! Zostałam nominowana przez Mint on Mars, której chciałam serdecznie podziękować :) Życie to ciągła praca nad sobą i przełamywanie oporów, także postanowiłam wziąć w tym udział. Zapraszam do lektury :D

niedziela, 23 października 2016

Sweet Dots

Za oknem jesień, a na paznokciach totalny wiosenny klimat :D Zdobienie bardzo proste (nawet mi się udało nic nie zepsuć) i efekt wyszedł lepszy niż oczekiwałam. Dawno już nie byłam tak zadowolona z moich paznokci ;)


czwartek, 20 października 2016

Miss Sporty Clubbing Color Quick Dry 085

Hej :)
Dziś postaram się sprawiedliwie i treściwie ocenić drugi lakier Miss Sporty, który trafił w moje ręce po promocyjnej cenie. Poprzednik wyznaczył mu wysoką poprzeczkę i moje oczekiwania były dość duże. Czy lakier im sprostał? Przeczytacie o tym poniżej.

niedziela, 16 października 2016

Colorful Splash!

Cześć :)
Dziś zdobienie na pewno nie idealne, ale z pewnością przyciągające uwagę. Już jakiś czas chodziły za mną inspiracje z plamami na paznokciach wykonanymi słomką. Napiszę jedno - zdecydowanie brudna robota :P

środa, 12 października 2016

Pink Sparkle - Miss Sporty Gel Shine 564

Dziś w roli głównej lakier kupiony na promocji -49% w Rossmannie. Jest to Miss Sporty Gel Shine 564. W kolorze się zakochałam już w sklepie, a na paznokciach to już w ogóle. Uwielbiam lakiery o perłowym wykończeniu. Szczegóły niżej ;)

niedziela, 9 października 2016

Mój pierwszy raz z...

tasiemkami :P To mój debiut z użyciem tasiemek na paznokciach. Według mnie nie do końca udany. Zwłaszcza na prawej ręce, której nie ośmieliłam się pokazać. W ogóle okazało się, że nie mam czym przyciąć tasiemek po naklejeniu na paznokcie. Cążki okazały się za tępe i część tasiemek odstaje od paznokcia. I tak z niby prostego zadania zrobiło się trudne. Dodatkowo nawet zdjęcia jakoś ludzko nie chciały wychodzić, także paznokcie prezentują się jeszcze gorzej niż w rzeczywistości. Na koniec wspomnę tylko, że czarny lakier to Bell Glam Wear nr 412. Tylko jemu nie mam niczego do zarzucenia ;)

środa, 5 października 2016

PasteLove - Golden Rose Color Expert 12

Cześć :)
Dziś nareszcie na moich paznokciach gości pastelowy lakier. Uwielbiam takie delikatne kolory, chociaż akurat ten dokładnie przypadek trochę mnie rozczarował. Więcej szczegółów poniżej.

niedziela, 2 października 2016

Splendidly Fuchsia - Ingrid Estetic 546

Hej :)
Ostatni dzień wakacji postanowiłam sobie umilić malowaniem paznokci na piękny i soczysty kolor. 
Ingrid Estetic nr 546 to lakier w odcieniu fuksji. Zdecydowanie rzuca się w oczy. Całość postanowiłam wykończyć matowym topem. Pierwszy raz mam ten lakier na swoich pazurach w takim wykończeniu i muszę przyznać, że mat bardzo pasuje do tego koloru. No i chyba pierwszy raz aparat idealnie oddał rzeczywisty odcień lakieru :)